Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AF doma


ČAAF nabírá statistiky pro ČLAF 2011

http://www.caaf.cz/clanky.php?irubrika=3&iclanek=1007&Lng=cz

S ohledem na všeobecnou poptávku po statistikách a také na fakt, že Česká Republika je pravděpodobně jedinou fotbalově rozvinutou zemí, která v loňském roce neměla oficiální statistiky z ligových soutěží, zavádí ČAAF od letošního roku statistiky.

K vytváření statistik mají právo pouze autorizovaní asociační statistici, kteří splní požadavky dané ČAAF. Každému týmu je silně doporučeno dodat alespoň jednoho, lépe alespoň dva autorizované statistiky. Do role statistika se však mohou přihlásit i osoby bez klubové příslušnosti. V případě, že klub nebude mít k dispozici svého týmového statistika, může si "pronajmout" jakéhokoliv jiného licencovaného statistika. Za takovýto "pronájem" je klub povinen statistikovi zaplatit odměnu 500 Kč plus cestovné, jehož výše se řídí pravidly pro cestovné rozhodčích ČAAF (pokud se klub se statistikem nedohodnou jinak).

Pokud máte zájem stát se statistikem, nahlašte se Radku Janhubovi na email info@caaf.cz. Vzhledem k tomu, že ČLAF 2011 začíná za 18 dní, hlašte se pokud možno co nejdříve, nicméně vzhledem k dobrovolnosti statistik v ČLAF 2011 není oficiální deadline stanoven.Chceš se stát jedním z nás? Napiš nám!

Zanedlouho bude tým Pigeons Pelhřimov nabírat hráče na všechny pozice. Jestli si chceš s námi tenhle sport vyzkoušet, kontaktuj kohokoliv z nás!

Kontaktní informace najdeš v záložce "Team" a "Kontakt".

Těšíme se na tebe! :-)


Nábory do týmů ČLAF v plném proudu

Jako tradičně se i tento rok většina týmů ČLAF snaží do svých řad nalákat příznivce amerického fotbalu v Čechách všech věkových kategorií. Pokud k tomu má tedy někdo předpoklady a rád by si tento sport v České republice zahrál na vyšší úrovni, stačí se podívat na domovské stránky českých týmů a kontaktovat na emailech a číslech jejich trenéry a náboráře. Každému přejeme mnoho úspěchů!


AF na internetu česky:

Pro uživatele sociálních sítí (facebook, twitter):

Aktuální dění v americké NFL s českými komentáři http://www.facebook.com/CZNFL

Americká NFL česky http://twitter.com/cznfl

Oficiální stránky České asociace amerického fotbalu http://www.caaf.cz/


Internetové obchody CZ:

Bonec Sports

Bikeathletic


TOPlist