Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvod


... NOVINKY KLUBU PIGEONS PELHŘIMOV ...


22. 5. 2011

  Po celý letošní rok přibíráme do svých řad přibírat nové spoluhráče,

  proto jsi-li sportovně založený, nebojíš se osobního kontaktu a máš

  rád sport, jsi vítán na jakémkoliv z našich tréninků, které probíhají

 

  každou sobotu od 15:00 na hřišti u 4. ZŠ Osvobození v Pelhřimově.

 

  Na trénink si vezmi sportovní obuv. Pokud máš výstroj na americký

  fotbal, tak samozřejmě také tu. Hlavně si s sebou ale vezmi to   

  nejlepší ze sebe, na hřišti to budeš potřebovat!

  Těšíme se na tebe!!;)

 


 

2. 5. 2011

Americký fotbal v České televizi!! Sleduj info! (převzato ze stránek CAAF)

 

  Všem příznivcům amerického fotbalu přinášíme prostřednictvím programu ČT4 nový autorský magazín. V 6 dílech seznámíme diváky s krásami a specifiky amerického fotbalu.

Kromě nejzajímavějších záběrů zejména ze zápasů České ligy amerického fotbalu (dojde i na rakouskou AFL, evropský EFAF Cup, aktivity národního týmu a počítáme i s reportáží z letního Mistrovství světa!) budou pravidelnou součástí rubriky s výkladem pravidel a představením jednotlivých hráčských pozic, čímž bychom rádi co nejširší veřejnosti prezentovali americký fotbal srozumitelnou a zábavnou formou.

Zpestřením bude celá řada rozhovorů s hráči a trenéry, a to jak po zápasech, tak i v další pravidelné rubrice Osobnost. Samozřejmostí je výsledkový servis z domácí České ligy amerického fotbalu vč. podstatných informací ze zahraničí.

Pro zábavu je pro diváky v každém díle připravena soutěž o ceny od partnerů celého projektu (v premiérovém díle půjde o míč Wilson od společnosti AMER SPORT Czech Republic), v dlouhodobé soutěži bude navíc možné vyhrát poukaz na zboží v hodnotě 10.000 Kč od společnosti Kittfort Praha, hlavního partnera magazínu.

Celým pořadem bude provázet redaktor České televize, Jiří Kalemba. Stopáž každého dílu je 25 minut, kromě premiéry bychom se měli vždy dočkat minimáně 2 repríz (v nadcházejícím díle se počítá se 3 viz níže), periodicita zpočátku 3 týdny, později 2, poslední díl bude v srpnu. Jednotlivé díly budou po odvysílání dostupné na i-vysílání České televize a rovněž chystáme vydání všech dílů na DVD.

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Vysílání 1. dílu magazínu TOUCHDOWN na ČT4:
Premiéra – čtvrtek 5.5. 14:30
1. repríza – pátek 6.5. 05:50
2. repríza – pondělí 9.5. 14:10
3. repríza – úterý 17.5. 05:00
Změna programu vyhrazena, sledujte informace ZDE


1. 5. 2011

    Je tu první máj a jako klasicky jsou všichni unavení po předešlé noci         pálení čarodějnic. Česká liga amerického fotbalu ale nespí ani neodpočívá     a pokračuje vzájemným zápasem Panthers vs Bobcats. Po včerejších         zápasech Alligators vs Monarchs a Blackhawks vs Lions tak ČLAF uzavírá     dnešním duelem svoje druhé kolo, což pro některé týmy znamená 14ti         denní pauzu na individuální tréninky. Stejně tak se i Pigeons Pelhřimov         individuálně připravují k dalším tréninkům, které se odteď bez účasti             sekundujícího týmu budou více zaměřovat na detajlnější přístup k             jednotlivým pozicím a tvorbě uceleného týmu, který bude jednoho dne         schopný hrát v jedné z českých soutěží.


21. 4. 2011

    Už tuto neděli 24. 4. 2011 se od 14:00 na            Rugby stadionu Sparty utkají Prague Panthers       (vítěz EFAF 2009) s odvěkými městskými rivaly     Prague Lions (zakládající členové Pigeons             Pelhřimov Jan Jelínek a Adam Vlček jsou hráči     tohoto klubu) v prvním vzájemném utkání v této     sezóně. Skvěle připravení Panthers se určitě         nebudou chtít nechat lehce převálcovat               výborně připravenými hráči Lions, kteří si při hře     s jejich týmem vždy dokázali zjednat respekt a     žádné body jim nedali zadarmo. Bude to skvělá       podívaná, na které by žádný fanda amerického     fotbalu neměl chybět!


15. 4. 2011

Pro zítřejší trénink je chystané malé překvapení. Přijďte všichni!;)


11. 4. 2011

!!! ČTĚTE POZORNĚ !!!

Dáš flag?

V letních měsících bysme chtěli udělat něco jako mistrovství republiky ve FLAG fotbalu dospělých 5 na 5.

Aby se to dalo dobře připravit a abysme zjistili, jestli to vůbec má smysl, chtěl bych předem zjistit, jestli by o něco takového byl zájem. Přesnější podmínky nyní nemá cenu řešit, odvíjely by se od počtu účastníků.

Představa je: 6-7 členné týmy, společně muži i ženy, jediná věková kategorie dospělí (15+), napřed regionální kolo, povinná výstroj minimální. Vazba na jakýkoliv tým nebo ČAAF není nutná! Hrát by
mohly jak týmy sestavené z hráčů tackle fotbalu, tak namíchané týmy, tak i (možná hlavně) vyloženě partičky fandů fotbalu, kteří si jen tak chodí zaházet a na tackle nemají zdraví, věk, počet hráčů nebo čas.

Zkuste to probrat a zkuste to nevzdat "protože stejně nevyhrajete". Soutěž ve flagu nikdy nebyla, tak to nemůžete vědět a ani tušit:-)

Pokud byste o něco takového měli zájem, ozvěte se prosím na email: preklady.jj@email.cz nebo mi o zájmu přihlásit se na tenhle turnaj řekněte na tréninku. Jsem si jistej, že máme oproti ostatním zájemcům tu výhodu, že se scházíme pravidelně v hojnym počtu a neustále se zlepšujeme!

Byla by škoda tuhle šanci zahrát si na prvním mistrovství republiky nevyužít!!


10. 4. 2011

Neustále probíhá soutěž o nové logo Sportovního klubu PIGEONS Pelhřimov!!
Svoje návrhy můžete posílat na email nebo na náš facebook!

Nejlepší návrh bude oceněn tričkem s novým logem!

Soutěž trvá do 30. dubna 2011!!


9. 4. 2011

Sportovní klub Pigeons Pelhřimov dnes získal další cennou posilu na pozici RB - Jakuba Krále. Vítáme ho v našem týmu a přejeme mu co nejvíc naběhaných yardů! :-)


7. 4. 2011

Včera ve večerních hodinách proběhl další trénink Prague Lions, kterého se nyní již pravidelně účastní QB Pigeons Pelhřimov. Základy pohybu a správného držení těla, které prosazují nejlepší trenéři amerického fotbalu v Čechách, budou základem víkendových tréninků. Je na co se těšit!


5. 4. 2011

Adam Vlček, jeden ze spoluzakladatelů Pigeons Pelhřimov slaví narozeniny. Pigeons Pelhřimov mu přeje všechno nejlepší, pevné zdraví a úspěšnou kariéru v americkém fotbale!


3. 4. 2011

Každý z členů, kdo jste na facebooku, máte ode mě ve zprávách oznámení o zakoupení chráničů zubů a čelistí. Tenhle týden je budu kupovat, dejte mi odpovědí na zprávu na FB vědět, kdo budete mít zájem. Ušetříte tak minimálně peněžence na poštovném. O zubech ani nemluvím. Zlepšujeme se, progres je jasně vidět na tvrdosti hry, ale nechceme se zmrzačit, tak aspoň svojí osobní ochranu neberte na lehkou váhu. /50/


3. 4. 2011

Sobotní trénink přinesl několik nových taktických variant, stejně jako skvělý fotbalový zážitek za skoro letního počasí. Nicméně, co chci tomuto tréninku vytknout, je počet zranění. Chci velmi zdůraznit, abyste dbali na bezpečnost, jelikož náš tým hraje bez výstroje, a to především na oblast zubů a čelistí, ale stejně tak na slabší kosti, např. na rukou a chodidlech. Proto je nutné mít kvalitní obuv, popřípadě rukavice přímo určené na americký fotbal a základní věc - chránič na zuby. Všechno zboží na americký fotbal je k dispozici na některém z internetových obchodů uvedených vespod sekce "AF DOMA". Chrániče na zuby je také možné zakoupit kdekoliv jinde na internetu a téměř zadarmo, tak toho, prosím, využijte, ať se můžem tímto sportem dál bavit a neposílat zájemce o hru na měsíce mimo hřiště. Díky!


31. 3. 2011

Dnes v odpoledních hodinách se několik členů týmu Pigeons Pelhřimov společně se svými přáteli, kteří dohromady tvoří tým malé kopané Sv Ayl, postaralo o neuvěřitelný kousek a prokopalo se přes semifinále až do boje o nejcennější umístění jihlavské malé kopané. Celý tým Pigeons gratuluje Sv Ayl a ve finále drží všechny možný prsty pro štěstí k získání titulu mistra malé kopané v Jihlavě!


30. 3. 2011

Dnes se QB sportovního klubu Pigeons Pelhřimov zúčastní náborového tréninku Prague Lions. O veškeré nálady a postřehy z tréninku s Lions se rád podělí na víkendovém tréninku Pigeons Pelhřimov.


30. 3. 2011

Kromě těchto stránek, vzkazů, emailu nebo kontaktu na facebooku nás můžeš najít i na portálu www.spoluhraci.cz, vytvořeném právě pro takové typy sportovců, kteří by si rádi zkusili nějaký sport, ale v jejich blízkosti není nikdo, kdo by se jím zabýval. Přidej se k nám a vyzkoušej si, jaké to je být volný jako HOLUB!


29. 3. 2011

CAAF zavádí pro letošní rok nultý ročník statistik zápasů. Chceš se stát oficiálním certifikovaným a placeným statistikem pro ČLAF 2011? Více info v sekci "AF DOMA". Kontroluj!


27. 3. 2011

Do sekce "Interní informace" přidána nová podsekce, která se bude zabývat doplňujícími pravidly NCAA, podle kterých hrajeme. Podsekce je pojmenována podle našeho člena Baziho, rozhodčího ČLAF 2011 - "Baziho koutek s pravidly". :-)


27. 3. 2011

Klub PIGEONS se opět rozrostl o další členy!! Do našich řad přibyl nový centr, dva wide receiveři a lineman!

Pánové Oudžej, Tomáš, Němi a Jipi!!

HOLUBY VÁS VÍTAJÍ! :-)


25. 3. 2011

V pravidelně aktualizované sekci "Tréninky" jsou napsané aktuální časy a data jednotlivých tréninků.


25. 3. 2011

Hypno 808 night  Dnes se někteří členové týmu zúčastní premiéry nahrávací společnosti HYPNO808,    která se koná v Praze v klubu Roxy. Více po kliknutí na obrázek. Na lineupu se objeví i náš společný přítel Hamis (Crimminal Team) z Jihlavy. Sportovní klub Pigeons Pelhřimov plně tuto akci supportuje. HELL YEAH!

 

 

 

 


24. 3. 2011

Meeting se zkušeným koordinátorem obrany byl jednoznačně přínosem. Věřím, že tahle spolupráce bude fungovat i nadále.


24. 3. 2011

Od 17:00 na tréninkovém hřišti schůzka s nováčkem týmu, koordinátorem obrany, probírání herních strategií a příprava playbooku. Beru i šišku, tak si přijďte zaházet, kdo máte chuť netrčet v tak krásnej den doma! ;-)


23. 3. 2011

Nábor zájemců o tento sport stále probíhá. Kontaktní informace naleznete na těchto stránkách. V případě vážného zájmu o vstup do klubu se řiďte těmito pokyny. Zneužití povede k administrativním úpravám.


22. 3. 2011                                                        !! SOUTĚŽ !!

- podmínky soutěže najdeš na naší stránce na facebooku


16. 3. 2011

U Ministerstva vnitra ČR, odbor všeobecné správy, byl zaregistrován sportovní klub Pigeons Pelhřimov, na jehož stránkách se právě nacházíte.


TOPlist