Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AF ve světě


Off-season v NFL v plných obrátkách

http://www.nfl.com/combine/top-performers#year=2011&workout=FORTY_YARD_DASH&position=QB-RB-WR-TE-S-DL-LB-CB-OL-SPEC

 

Letošní skauting v NFL, který probíhá kvůli draftům na další sezónu, má několik heroických výkonů. Těmi nejdiskutovanějšími z nich jsou výkon Julia Jonese, rodáka z Alabamy, který se zlomenou nohou zaběhl 40 yardů (36,5 m) za 4,39 s, což byl třetí nejrychlejší čas WR na NFL Combine v letošním roce, a silový výkon Stephena Paeay, který na benč zvedl váhu 225 lb (102 kg) 49krát za 1 minutu!


Tom Brady jmenován MVP (Most Valuable Player)

http://www.patriots.com/mediacenter/index.cfm?ac=videonewsdetail&pid=47535&pcid=111

Kdo jiný by si mohl také vysloužit toto ocenění než QB smolných New England Patriots, když mu dalo hlas všech 50 z 50ti hlasujících! I když je náš tým zastáncem právě týmu New England Patriots, určitě i každý jiný, kdo sledoval průběh sezóny 2010, musí uznat, že není nikdo, kdo by si toto ocenění zasloužil letos víc. Však se podívejme na fakta a statistiky:

  1. 14-2 ve prospěch NE Patriots
  2. 355 passů bez interceptionu
  3. 66% kompletních passů
  4. 3900 naházených yardů
  5. 36 TD passů

Je to už podruhé, co mu bylo toto ocenění uděleno, poprvé v sezóně 2007, kdy dokázal pokořit hranici 50 TD passů a obdržel 49 z 50ti možných hlasů! Opět se tedy dostal na vrchol namísto Peytona Manninga, který byl MVP zvolen poslední dva roky po sobě.


Super Bowl XLV na půdě Cowboys stadium nakonec vyhráli Green Bay Packers nad Pittsburgh Steelers v poměru 31-25. MVP zápasu se stal QB Packers Aaron Rodgers, který dokázal proti obraně Steelers naházet 304 yardů a 3 TD. Gratulace tak patří méně favorizovanému týmu Packers, který i po ztrátě vůdce defenzívy DB Charlese Woodsona dokázal dostatečně udržet ofenzívu Steelers na uzdě.


Superbowl s číslem 45 už tuto neděli!!

A je to tu!! Dalších 20 týdnů sezóny roku 2010 je dávno minulostí a po minulý týden odehraném Pro Bowlu se konečně dostáváme k Mecce amerického fotbalu a originálních reklam SUPER BOWL 45!! Tento rok po velkých bitvách svedených mezi týmy AFC a NFC v playoffs se do finále probojovali nedobytní Pittsburgh Steelers a nadějní Green Bay Packers. Kdo v letošním XLV. Superbowlu získá trofej Vince Lombardiho? Necháme se překvapit.

TV kanál Sport 1 vysílá přímý přenos od 23:30 v neděli 6. 2. 2011.

TOPlist